O nas

Witamy na naszej stronie.

Nasza przygoda zaczęła się w lipcu 2018 roku.

Nasze gospodarstwo agroturystyczne znajduje się w miejscowości Bańska Niżna , w samym centrum Podhala. Dom usytuowany jest na wzniesieniu z którego rozciąga się wspaniały widok na panoramę Tatr. Położenie domu sprawia, że goście mają piękne widoki, a zarazem błogą ciszę zmąconą czasami kwileniem licznych ptaków i beczeniem owiec i kóz pasących się na pobliskich łąkach.

Dla naszych gości przygotowaliśmy nowe, komfortowe 2, 3 i 4-osobowe pokoje z łazienką, TV i darmowym Wifi. Ogólnodostępny aneks kuchenny posiada niezbędne naczynia oraz lodówkę i mikrofalówkę, a w naszej kuchni Goście mogą podgrzać własne potrawy.

Nasz dom ogrzewany jest ze źródeł geotermalnych co zapewnia naszym gościom ciepło i czyste powietrze przez cały rok. Znajdziecie u nas książki o różnej tematyce, a dla dzieci (i nie tylko) mamy gry planszowe (warcaby, scrabble, chińczyk, itp.) oraz klocki i inne zabawki. Przenośny „BUMBOX” zapewni muzykę i pozwoli zorganizować mała imprezę muzyczną lub karaoke.

W ogrodzie dla naszych Gości przygotowaliśmy miejsce na ognisko i grill, a dla najmłodszych trampolinę, huśtawkę i piaskownicę oraz dużo przestrzeni do biegania. W zimę można pozjeżdżać na górce za naszym domem na sankach i "jabłuszkach".

Posiadamy przestronny parking na ogrodzonej posesji.

Do nas możesz zabrać swojego pupila. Jeśli zachodzi potrzeba swojego psa możesz zostawić w bezpiecznym, przestronnym boksie, a samemu udać się w miejsca gdzie psy nie mogą wejść (np. górskie szlaki).

Amatorom kąpieli zapewniamy 20% zniżki na baseny geotermalne Gorący Potok widoczny z naszego domu.


Facebook